Koli Fabrikası

Mikro dalga kutular mikro dalga dediğimiz E Dalga cinsi oluklu mukavva cinsi mukavvalar ile üretilirler, Mikro dalga mukavva dalga cinsi olarak en ince dalga cinsini temsil etmektedir.
Mikro dalga mukavva ile genellikle kutu üretimi yapılmaktadır, örnek vermek gerekirse, pizza kutuları, lahmacun kutuları, pide kutuları, küçük elektronik eşyaların kutuları ve buna benzer küçük ürünlerin paketlemesinde mikro dalga kutu kullanılması uygundur.

Mikro dalga mukavva ile üretilen kutular, kesimli olarak kutu haline getirilmektedir, bu sebeple kesimli olarak kutu haline getirilmesi için Lazer Bıçak yada bir diğer isimle kalıp hazırlatılması ve kalıba uygun kesiminin yapılması gerekmektedir.

Firmanız için yaptırmak istediğiniz kutunun mikro dalga mı yoksa bir başka dalga cinsine göre mi olması gerektiği hususunda çelişki yaşadığınızda bunu firmamızda bulunan müşteri temsilcileri ile paylaşmanız yararınıza olacaktır.
İlk kez mikro dalga kutu yaptıracak firmaların ürünlerini tanımamız bilmemiz ve buna göre önerilerde bulunmamız için kutu yaptıracak firmanın kutunun içine koyacağı urun ile ilgili detaylı bilgileri bizimle paylaşmaları kendileri için yararlı olacaktır.

Mikro dalga mukavva 3 adet kâğıdın birleşimi ile meydana gelmektedir, dalga cinsi olarak en ince dalga mukavvadır, kâğıt gramajları standart mukavvalarda gramaj ne ise mikro dalgada da gramaj aynıdır.
Aşağıda bulunan görseller ve videolardan mikro dalga mukavva cinsi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz, bunun yani sıra aklınızda kalan diğer sorular ile alakalı firmamızı aramaktan çekinmeyin.

© 2018-2022 Eylül Ambalaj Tüm Hakkı Saklıdır. Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası | CinFikir