Koli Fabrikası

Firmamızda her ebat ve kalitede kutu üretimi yapılmaktadır, kutular ve Koliler büyüklüklerine ve tiplerine göre birbirlerinden ayırt edilebilirler.
Nihai kutu kullanıcıları genellikle kutu ve koliyi birbirinden ayırt etmekte sorun yaşadıklarından dolayı web sitemizde detaylı olarak kutu ve kolilerle ilgili bilgilere yer veriyoruz. Kutular genellikle hafif ve küçük ürünlerinizi ambalajlamanız için ideal ebatlarda üretilmelidir, firmamız stoklarında birçok hazır ebatta kutu stoğu bulunmaktadır ve buna her gün birkaç ebat daha dahil edilmektedir. Kutular dalga cinsleri olarak genellikle E Dalga, B Dalga, C Dalga ve dayanıklı bir kutu istiyorsak B+E Dalga dediğimiz Mikro Dopel dalga çeşidi dalgalarla üretilen oluklu mukavvalarla üretilirler.

Kutular küçük ürünlerinizi paketlemede kullanılır, örneğin küçük küçük ürünleriniz var ve bunları paketleyip sonrada büyük bir kolinin içerisine koyacaksanız bu esnada önce kutuya ihtiyacınız olacaktır, sonrasında ise koli ye ihtiyacınız olacaktır. Kutuların belirli başlı bir kullanım sektörü olmamakla birlikte fikir vermesi amacıyla belirtmek isteriz ki mesela bir Pizza Kutusu , Pide Kutusu, Pasta Kutusu, Cep Telefonu Kutusu kutu grubuna girer. Online alışveriş sitelerinin küçük ürünlerini sevk ve paketlemede kullandıkları kutular kutu sınıfına girer.

Kutular genellikle kalıp ile üretildiklerinden dolayı kimi üretici firmaca kesimli, kalıplı, yada bıçak ile kesimli de denilmektedir. Kutuların üzerlerine firmanızın logo veya buna benzer görsellerini baskılı olarak üretebiliyoruz. Yaptırmak istediğiniz kutunun kalıbı yok ise, istemiş olduğunuz ebata göre kalıp hazırlatıp ona göre istediğiniz kutuyu üretebiliyoruz.

© 2018-2022 Eylül Ambalaj Tüm Hakkı Saklıdır. Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası | CinFikir