Başlık

Sektörde 20 Yıllık tecrübemizle, konusunda uzman, deneyimli, birikimlere sahip personelimiz, zamanında temin, kaliteli hizmetimizle ve aynı zamanda İSO ile belgelenmiş kalitemizle Oluklu Mukavva Koli sektöründe siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet etmekten kıvanç duyuyoruz, sizinle birlikte nice 20’li yaşlara.

Prensip olarak müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü ön planda tutmaya devam ediyoruz bunun yanı sıra, vizyon, misyon, değerlerimiz doğrultusunda sektörde saygın, itibarlı ve güvenilir bir firma olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız.


Vizyon

Bulunduğumuz sektörde lider bir firma olmanın yolunda hızlı ve kendinden emin adımlarla, sahip olduğumuz deneyimleri daha güçlü projelere taşımaktır.

Misyon

Bulunduğumuz sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sağlamak, bu sayede müşterilerimizin güvenini almak, sorunsuz, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak.

Değerler

Dürüst, saygın ve itibarlı olarak algılanmak, müşteriyi en ön sıraya koyarak en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak, karşılıklı olarak güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilerimize verdiğimiz sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarımızın neler olduğunu bilmek.

© 2018-2022 Eylül Ambalaj Tüm Hakkı Saklıdır. Gizlilik Bildirimi - KVKK Politikası | CinFikir